FM Partner - obchodník Silver Gold Investments

Zlatý slitek Combibar philoro 50g (50x1g)

99 711 Kč99 711 Kč bez DPH
3 948,95 EUR3 948,95 EUR bez DPH

Výrobce: Philoro
Země původu: Rakousko / Švýcarsko
Ryzost: 999/1000
Hmotnost: 50 g

Počet
3 až 6 dní
  • Cena odkupu: 88 439 Kč

Popis

Zlaté slitky Philoro vyrábějí výrobci certifikovaní LBMA na zakázku od spol. Philoro.

Všichni výrobci, kteří vyrábějí Philoro slitky, dodržují program zodpovědného sourcingu LBMA (London Bullion Market Association). Tuto zlatou cihlu vyrobila společnost Valcambi S.A. jménem společnosti Philoro. Valcambi S.A. je certifikovaným výrobcem podle seznamu dobrých dodávek LBMA. Svědčí o tom také značka huti „CHI - ESSAYEUR FONDEUR“ na každém slitku.

Výrobce Valcambi je největší švýcarskou rafinerií vzácných kovů a zároveň jednou z největších ve světě. Rafinerie se nachází na jihovýchodě Švýcarska.
Zakladatelé Valcambi patřili mezi skupinu soukromých švýcarských investorů, kteří měli zájem o obchod s drahými kovy více než 50 let. Dnes je Valcambi plně vlastněna společností Global Gold Refineries Ltd (GGR) se sídlem ve Švýcarsku.

Zlaté slitky z 24karátového zlata, certifikované švýcarskou firmou Valcambi, odpovídají londýnskému standardu Good Delivery a jsou akceptovány na všech trzích s investičním zlatem na celém světě. Zlaté slitky  jsou zataveny společně s certifikátem v plastovém obalu.  Jejich prodej je osvobozen od DPH.

Zlaté slitky Philoro

E-mail

viktor.drlik@fmpartner.cz

Telefon

+420608971372